NAUJIENOS

 

Naujas gaminys, kuris visapusiškai užtikrins jūsų pastato saugumą

Posted by dextera 2017/08/20 0 Comment(s) Naujienos,

Skubame su savo klientais pasidalinti gera žinia, kad mūsų asortimentą papildė naujas gaminys – naujos kartos priešįsilaužiminės žaliuzės. Tai tikra naujiena Lietuvoje, tad kviečiame su ja susipažinti iš arčiau.

 

Juk ne paslaptis, kad dažnai nuo neprašytų įsilaužėlių nukenčia įvairios įstaigos, gyvenamosios patalpos. Tad pats laikas pasirūpinti apsauga, kad paskui nereiktų savęs kaltinti, jog to nepadarėte ankščiau.

 

Priešįsilaužiminės žaliuzės sukurtos specialiai objektams, kuriems reikalingas itin aukštas apsaugos lygis: bankai, papuošalų parduotuvės ir t.t. Tad jei norite apsaugoti savo pastatą nuo bet kokios įsilaužimo galimybės, rinkitės šias žaliuzes, kurios visiškai užtikrina saugumą.

 

Šios žaliuzės atitinka itin griežtą Europos saugumo standartą. Gaminant panaudota ALUTECH patentuota unikali šarvo fiksavimo sistema. Šarvo profiliuose montuojamos apsauginės plieno spyruoklės, kurios užtikrins šarvo atsparumą pjovimui. Taip pat spynos komponentai nėra prieinami iš išorės. Tad įsilaužėliui tikrai nepalikta jokios galimybės atlikti sugalvotą darbą.

 

Mes ne šiaip giriame šių žaliuzių saugumą, jos buvo testuojamos laboratorijoje. Tad yra ir dokumentai įrodantys jų kokybę. Šiam gaminiui buvo atliekami testai net pagal tris saugumo charakteristikas: atsparumas statinės apkrovoms, atsparumas dinamiškoms apkrovoms ir atsparumas naudojant įvairius įrankius.

 

Dažnas apsauginių žaliuzių gamintojas visą dėmesį sutelkęs į saugumą, pamiršdavo apie jų estetinę išvaizdą. Juk kaip žinome saugumas reikalauja tvirtumo ir nepriekaištingos kokybės. Tačiau šiose žaliuzėse be priekaištų suderintas maksimalus saugumas, funkcionalumas ir graži išvaizda. Mes esame įsitikinę šių žaliuzių suteikiama apsauga, tad galime atsakingai rekomenduoti savo klientams.

 

Apie saugumą jau nemažai pakalbėjome, tad pabaigai tarsime dar keletą žodžių kodėl verta rinktis šias žaliuzes:

 

  • Paprastas valdymas. Šias žaliuzes galėsite valdyti automatiniu būdu.
  • Spalvų pasirinkimo galimybė. Galėsite pasirinkti net iš 5 labiausiai prie pastato fasado derančių spalvų.
  • Puikiai apsaugos jūsų pastato langus ir duris nuo įvairių gamtos stichijų. Juk dažnai vėjas, stipri pūga gali pridaryti nemažai žalos.

 

Apie šias priešįsilaužiminės žaliuzes galime jums papasakoti gerokai daugiau. Tad susisiekite su mumis ir mes mielai jums ne tik atsakysime į visus klausimus, bet ir pademonstruosime kaip jos veikia.

 

Visą informaciją apie priešįsilaužimines žaliuzes rasite ČIA