PAKEISKITE SIENOS SPALVĄ

Žaliuzės

Medinės žaliuzės
Tekstilinės žaliuzės
Aliuminės žaliuzės
Vertikalios žaliuzės
Plisuotos žaliuzės
Fasado žaliuzės
Apsauginės žaliuzės


NUO

0.00

m2
Gamyba
Montavimas
Garantija
Platus pasirinkimas

trukstamas tekstas

trukstamas tekstas

Detalės, kuriančios visumą


Medinės žaliuzės – tai klasikinė, Italijos dvasia kvėpuojanti šviesos kontrolės sistema.Tai ne tik vienas jaukiausių, bet ir vienas patvariausių ir funkcionaliausių langųdekoravimo būdų. Šias žaliuzes galima fiksuoti pageidaujamame aukštyje. Jomis patoguvaldyti šviesos srautus. Jos atsparos saulės spindulių poveikiui. Be to, medines žaliuzeslabai paprasta valyti – pakanka perbraukti juosteles drėgna šluoste.


Žaliuzės gaminamos iš dviejų skirtingo pločio medinių juostelių: 25 mm ir 50 mm.Galimi 25 mm žaliuzių išmatavimai: min. plotis – 300 mm, max. plotis – 2400 mm, max.aukštis - 2600. Galimi 50 mm medinių žaliuzių išmatavimai: min. plotis – 300 mm, max.plotis – 2700 mm, max. aukštis - 2600. Esant poreikiui, medines žaliuzes galimapritaikyti ir varstomiems langams, tačiau šis sprendimas įmanomas tik su 25 mm pločiojuostelėmis.


Valdymas: paprastai medinės žaliuzės yra valdomos rankiniu būdu: virvele ir lazdelearba virvelėmis. Esant poreikiui, integruojamas elektrino valdymo funkcionalumas..


Ar žinojote: visi „Dextera“ medinių žaliuzių gamyboje naudojami komponentai yraimportuojami iš Nyderlandų.


Detalės, kuriančios visumą


Tekstilinės žaliuzės sudarytos iš 50 mm pločio juostelių. Audinio medžiagą, kuria busaptrauktos šios juostelės, galėsite pasirinkti iš itin plataus raštų ir atspalviųasortimento. Tarp audinių rasite švelnius šiaurietiškus tonus, taip pat egzotiškus augalųraštus ir aibę kitų stilingų audinių.


Papildomos vertės Jūsų namams:
- Tekstilinės žaliuzės yra labai lengvos;
- Tekstilines žaliuzes lengva prižiūrėti ir valyti – užteks perbraukti drėgna šluoste;
- Tekstilinės užuolaidos yra atsparios drėgmei, todėl „Dextera“ klientai jas dažnaipritaiko virtuvės ir vonios kambario erdvėms.


Atkreipkite dėmesį į galimus tekstilinių žaliuzių matmenis. Min. plotis – 300 mm, max.plotis – 2700 mm, max. aukštis – 2600 mm. Kopėtėlės komplektuojamos atsižvelgiant įapatinio bei viršutinio profilių spalvas.


Valdymas: standartiniai modeliai parduodami su rankinio (virvelinio) valdymofunkcionalumu. Elektrinio valdymo funkcionalumas integruojamas esant specialiampageidavimui..


Ar žinojote: siekiant patenkinti dažnai pasitaikančius klientų pageidavimus, į šįasortimentą yra įtraukti audiniai, kuriuos dizaineriai kūrė specialiai šviesiemsskandinaviškiems interjerams.


Detalės, kuriančios visumą


„Dextera“ aliumininių žaliuzių gamyboje naudojamos aliuminio juostos, nailono kopėtės bei virvelės. Dėl šios drėgmei atsparių gamybinių detalių kombinacijos žaliuzes galima naudoti ir drėgnose patalpose: vonios kambariuose bei virtuvėse.


Reiklius ir praktiškus „Dextera“ klientus džiugina ir kitos šių žaliuzių savybės:

- Aliumininės žaliuzės yra atsparios spindulių poveikiui, todėl neblunka.
- Žaliuzes patogu montuoti įvairiais būdais: ant lango rėmo, sienos arba lubų.
- Žaliuzės sulaiko ne tik nepageidaujamus saulės spindulius, bet ir neleidžia patalpai įkaisti.
- Itin patogu valdyti žaliuzių juostų padėtį, tokiu būdu reguliuojant į patalpą patenkančios šviesos kampą ir kryptį.


Valdymas: pagal poreikį galima pasirinkti valdymą rankiniu arba elektriniu būdu.


Ar žinojote: aliumininės žaliuzės veiksmingai apsaugos Jūsų privatumą nuo mėginimųpasiklausyti Jūsų pokalbių. Žaliuzės apsunkina pasiklausymo įrangos veikimą, kuometgarsus mėginama „skaityti” nuo stiklo.

Trys aliumininių žaliuzių modeliai:

- ISO 16 mm ir 25 mm
- VENUS 16 mm ir 25 mm
- STANDART 25 mm


ISO 16 mm ir 25 mm

Min. plotis – 250 mm. Max. plotis – 2000 mm. Max. aukštis – 2000 mm. Valdymas –grandinėle. Dėl įtempto valo ISO žaliuzių juostos ir apatinis profilis išlieka prigludę prielango stiklo net ir tuomet, kai lango rėmas atverčiamas.


VENUS 16 mm ir 25 mm

Min. plotis – 250 mm. Max. plotis – 2000 mm. Max. aukštis – 2000 mm. Valdymas –virvele ir plastikine lazdele. Dėl įtempto valo VENUS žaliuzių juostos ir apatinis profilisišlieka prigludę prie lango stiklo net ir tuomet, kai lango rėmas atverčiamas.


STANDART 25 mm

Min. plotis – 300 mm. Max. plotis – 2000 mm. Max. aukštis – 2000 mm. Valdymas –virvele ir plastikine lazdele. Klientui pageidaujant, STANDART žaliuzės gali būtimontuojamos su apatinio profilio fiksacija.

Detalės, kuriančios visumą


Biuruose ir namų kambariuose, kuriuose dažnai dirbama kompiuteriu, siūlomaintegruoti vertikalias žaliuzes su audiniais, padengtais aliuminiu, perlamutru arbaspecialaus poliesterio atspindžio plėvele. Tokiu būdu dar labiau sustiprinsite apsaugąnuo tiesioginių saulės spindulių.


Asortimente taip pat gausu SCREEN audinių, pasižyminčių skirtingais vaizdopralaidumo laipsniais. SCREEN audiniai leidžia išlaikyti patalpą šviesią, tačiau neleidžiaspinduliams patekti į vidų. Tokiu būdu eliminuojami įkyrūs atspindžiai kompiuteriųekranuose. Galite neblaškomi darbuotis ir tuo pačiu mėgautis vaizdu už lango!


Pagal poreikį taip pat galima rinktis drėgmei atsparius bei nedegius audinius.


Valdymas: galima rinktis tiek rankinį, tiek automatinį valdymą.


Ar žinojote: sumanūs „Dextera” klientai vertikalias žaliuzes naudoja ne tik langųuždengimui, bet ir patalpų dalinimui į atskiras erdves.

Modelių įvairovėVertikalios žaliuzės skirstomas į skirtingus tipus. Populiariausi tipai yra standartinėsvertikalios žaliuzės, virvelinės vertikalios žaliuzės ir Saulės bures.


1. Saulės burės


Saulės burės nėra panašios į jokias kitas žaliuzes. Saulės burių juostelės iš vienos pusėsyra dekoruotos žaismingu bangelių raštu. Todėl bendra daugybės spalvingų juosteliųkompozicija sukuria ypatingą efektą, primenantį banguojančią jūrą. O tam, kad bangųefektas būtų dar spalvingesnis, šioms ypatingoms žaliuzėms galima pritaikyti net kelisskirtingus atspalvius.


Min. plotis – 140 mm, max. plotis – 3500 mm, max. aukštis – 3000 mm.


2. Standartinės vertikalios žaliuzės


Šios vertikalios žaliuzės puikiai tinka dideliems ir nestandartinių formų langamsuždengti (pavyzdžiui, trapecijos, trikampio ar ovalo formos langams). Standartiniųvertikalių žaliuzių plotis gali būti 89 mm, 127 mm arba 250 mm. Žaliuzės montuojamosant nevarstomo lango rėmo, nišoje, ant nišos (prie sienos) arba prie lubų.


89 mm. pločio žaliuzės: min. plotis – 100 mm, max. plotis – 3500 mm, max. aukštis –3000 mm.
127 mm. pločio žaliuzės: min. plotis – 140 mm, max. plotis – 3500 mm, max. aukštis –3000 mm.
250 mm. pločio žaliuzės: min. plotis – 270 mm, max. plotis – 4500 mm, max. aukštis –3000 mm.


3. Virvelinės vertikalios žaliuzės


Šių žaliuzių juostos pagamintos iš itin plonų juostelių. Derinant įvairių spalvų juostas,patalpoje sukuriamas netikėtas ir žaismingas vaizdų efektas.Min. plotis – 140 mm, max. plotis – 3500 mm, max. aukštis – 3000 mm.

Detalės, kuriančios visumą


Plisuotos žaliuzės efektyviai saugo nuo saulės spindulių ir leidžia patogiai kontroliuoti įpatalpą patenkančios šviesos srautus. Šias žaliuzes lengva ir patogu pritvirtinti. Svarbišių žaliuzių ypatybė: jas galima užtraukti tiek vertikaliai (į viršų ir į apačią), tiekhorizontaliai (į kairę ir į dešinę).


Žaliuzių audiniai yra itin patvarūs, atsparūs drėgmei ir saulės šviesai. Net ir po ilgonaudojimo audiniai nekeičia savo struktūros, neišsitampo, išlieka standūs.


Plisuotas žaliuzes paprasta prižiūrėti. Jas galima valyti tiek sausu, tiek drėgnu būdu sukempinėle. Dulkes patogiai nusiurbsite ir su dulkių siurbliu.


Valdymas: paprastai plisuotos žaliuzės valdomos rankiniu būdu (virvele). Esantporeikiui, gali būti įrengiamas ir automatinio valdymo funkcionalumas..


Ar žinojote: Plisuotas žaliuzes galima montuoti su dvigubu audiniu. Tokiu būduturėsite universalų šviesos kontrolės sprendimą tiek dienai, tiek nakčiai. Kitaip tariant,plisuotos žaliuzės gali atstoti kartu ir dienines, ir naktines užuolaidas.


Detalės, kuriančios visumą


Fasado žaliuzių juostos yra pagamintos iš aliuminio. Žaliuzės pasižymi antikorozinėmissavybėmis, atsparumu ultravioletiniams spinduliams. Siekiant maksimizuoti apsaugąnuo atmosferos poveikių, žaliuzių profiliai gamybos metu padengiami specialiupolimeru.


Tam, kad fasado žaliuzės derėtų su skirtingo stiliaus eksterjerais, „Dextera“ savoklientams siūlo rinktis net iš dvidešimt skirtingų spalvų. Stiliaus ir spalvų klausimaisgalite visada nemokamai konsultuotis su profesionaliais „Dextera“ dizaineriais.


Valdymas: kadangi žaliuzės įrengtos pastato išorėje, joms valdyti reikalinga valdymoautomatika. Galite rinktis elektros variklį su klavišiniu jungikliu, elektros variklį sunuotolinio valdymo pulteliu arba elektros variklį, integruotą į bendrą „protingo namo”sistemą. Nors funkciškai toks sprendimas įmanomas, nerekomenduojama montuotirankinio fasado žaliuzių valdymo funkcionalumo. Tam reikėtų per sieną ar lango rėmąišgręžti ertmę rankenai. Dėl šios ertmės vasarą į patalpas galėtų patekti daugiau dulkių,o žiemą dėl temperatūrų skirtumo išaugtų kondensato padidėjimo tikimybė..


Ar žinojote: šiltuoju sezono metu fasado žaliuzės patalpoje gali palaikyti net devyniaislaipsniais vėsesnę temperatūrą.

C50


• Fasado žaliuzių dėžės pagamintos iš 1,2 arba 2,0 mm aliuminio storio skardos (galimi4 dėžių tipai);
• C-formos juostelių plotis 49 mm;
• Paprastas valdymas, kuris leidžia lengvai reguliuoti šviesos intensyvumą;
• Žaliuzės pagamintos iš žaliavos, kuri atspari UV spinduliuotei;
• Galimybė apjungti žaliuzes į kelis modulius;
• Rankinis arba elektrinis valdymas;


spalva: pagal RAL
elektrinė pavara: taip


Išorėje montuojamų horizontalių fasado žaliuzių didžiausi išmatavimai:
• didžiausias plotis: 3,0 m
• didžiausias aukštis: 3,0 m


Viduje montuojamų horizontalių fasado žaliuzių didžiausi išmatavimai:
• didžiausias plotis: 2,5 m
• didžiausias aukštis: 2,5 m


C80


• Kreipainčiosios pagamintos iš ekstrudinio aliuminio ir nerūdijančio plieno troseliai;
• Paprastas valdymas, kuris leidžia lengvai reguliuoti šviesos intensyvumą;
• Suvyniojus juostos apsaugoti nuo susidėvėjimo;
• Kaiščiai pagaminti iš cinko ir aliuminio lydinio;
• Žaliuzės pagamintos iš žaliavų, kurios yra atsparios UV spinduliuotei;
• Galimybė apjungti žaliuzes į kelis modulius;
• Rankinis arba elektros valdymas.


spalva: pagal RAL
elektros pavara: taip
didžiausias plotis: 4,5 m
didžiausias aukštis: 5,0 m


Z90


• Paprastas valdymas, kuris leidžia lengvai reguliuoti šviesos intensyvumą;
• Uždarytos žaliuzės pasižymi gera garso izoliacija;
• kaiščiai iš cinko ir aliuminio lydinio;
• Žaliuzės pagamintos iš žaliavų, kurios yra atsparios UV spinduliuotei;
• Galimybė apjungti žaliuzes į kelis modulius;
• Rankinis arba elektrinis valdymas.


spalva: pagal RAL
elektrinė pavara: taip
didžiausias plotis: 4,5 m
didžiausias aukštis: 5,0 m
naudojamos išorėje, montavimui viduje nepritaikytos.

Šventa ramybė Jūsų pasauliui


Jūsų būstas, biuras ar parduotuvė – tai atskiras Jūsų pasaulis, kurį būtina tausoti irsaugoti. Itin efektyviai šią funkciją atlieka apsauginės žaliuzės.


„Dextera“ šiuolaikinės apsauginių žaliuzių sistemos ne atsitiktinai yra vienassėkmingiausių ir išskirtinių bendrovės gaminių. Mūsų žaliuzės sukurtos remiantisdaugiamete bendrovės patirtimi ir laboratoriniais tyrimais. Bandymus atlikę KTUmokslininkai patvirtino šių žaliuzių atitikimą Europos Sąjungos standartams irkonstatavo šias bendrovės žaliuzių savybes:


- „Dextera“ žaliuzės atitinka III vėjo atsparumo klasę;
- „Dextera“ žaliuzės sutaupo iki 22 proc. šilumos šaltojo sezono metu;
- „Dextera“ žaliuzės gali palaikyti iki 9 C o vėsesnę patalpos temperatūrą šiltuojusezonu;


Žaliuzių gamyboje niekada nedarome kompromisų kokybei, nesvarbu, ar tai būtųstandartinis sprendimas, ar individualizuota ant fasadų montuojama sistema nuoįsilaužimų. „Dextera“ žaliuzių profiliams naudojama dvigubo sluoksnio poliuretanodanga su poliamido dalelėmis (PUR/MA) užtikrina ypatingą gaminio patvarumą.


Apsauga, kuri puošia


Išskirtinis mūsų apsauginių žaliuzių bruožas: funkcionalumo ir dizaino dermė.„Dextera“ lengvai įgyvendina individualius sprendimus, pavyzdžiui, pagaminantapsaugines žaliuzes su integruotu tinkleliu nuo vabzdžių. O Jūsų pasirinkimo galimybessmarkiai praplečia bene didžiausias šalyje apsauginių žaliuzių profilių ir spalvųasortimentas.


Apsauga, kuri taupo


„Dextera“ apsauginės žaliuzės ne tik saugos Jūsų langus nuo vagių, stipraus vėjo, lietaus,saulės spindulių ar triukšmo, tačiau ir padės padidinti bendrą pastato energetinįefektyvumą. Apskaičiuota, kad mūsų gaminiai bendrą lango šiluminę varžą padidinabeveik perpus. Tai ypač aktualu mūsų regiono gamtos sąlygomis, kadangi apie 22%pastato šilumos čia prarandama būtent per langus. Bendras metinis „Dextera“ žaliuziųsukuriamas šilumos efektas yra lygus 35 kW*h šiluminės energijos kiekvienam langokvadratiniam metrui. Kita vertus, vasaros sezono metu su mūsų žaliuzėmis vėlgisutaupysite, nes nereikės taip rūpintis patalpų kondicionavimu.


Ar žinojote: Mūsų apsauginės žaliuzės tausoja ne tik šiluminę energiją, bet ir Jūsųinterjero elementus, saugodama juos nuo tiesioginių saulės spindulių ir išblukimo. Beto, tai nepakeičiama priemonė, norint izoliuoti iš judrios gatvės sklindantį triukšmą.

Spalvų pasirinkimas

Antracite, Auksinis ąžuolas, Balta, Pilka, Ruda, Sidabrinė, Smėlio

Komplektuojančiosios dalys

 • Šarvo profilis.

 • Dėžė, į kurią susisuka šarvas.

 • Vamzdis dėžėje, ant kurio susisuka šarvas.

 • Šonuose kreipiančiosios, kuriomis slenka šarvas.

 • Valdymo mechanizmas, naudojamas šarvui nuleisti arba pakelti.

Naudojami profiliai

 • 39 mm, 45 mm, 55 mm, profiliai, pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio lakštų, turintys dviejų sluoksnių PU/PA dažų dangas, pasižyminčias dideliu atsparumu dilimui ir atmosferos poveikiui. Profilio ertmės pripildytos poliuretano užpildu, kuri užtikrina gerą šilumos ir garso izoliaciją.

 • 44 mm aliumininis ekstrudinis - lietas profilis, kurį rekomenduojama naudoti patalpose, kur ypatingai aktualus saugumas. Profiliai pasižymi ypač geromis atsparumo savybėmis.Profilio paviršius dažomas  milteliniu būdu, kas suteikia atsparumą įbrėžimams ir atmosferos poveikiams.

Apsauginių žaliuzių dėžių dydis parenkamas individuoliai nuo žaliuzės matmenų, komplektacijos ir tipo  - 137 mm, 150 mm, 165 mm, 180 mm, 205 mm, 250 mm, 300 mm, 350 mm Kreipiančiosios užimamas plotis 53 mm, 60 mm, 65 mm, 75 mm.Valdymo mechanizmai

 • Rankinė pavara - traukiant virvę, žaliuzės šarvas susukamas į dėžę.

 • Mechaninė pavara - sukant rankenėlę, žaliuzės šarvas susukamas į dėžę arba užfiksuojamas norimam aukštyje.

 • Spyruoklinis mechanizmas naudojamas žaliuzių šarvui pakelti ir nuleisti rankomis. Uždarius žaliuzę, šarvas užrakinamas raktu. Spyna integruojama apatiniame šarvo profilyje.

 • Elektrinė pavara skirta žaliuzėms automatiškai pakelti, naudojantis klavišinius, raktinius jungiklius, arba nuotolinį pultelį. Žaliuzes galima apjungti į grupes ir centralizuotai valdyti kelias arba keliasdešimt vienu metu.

Tvirtinimo būdai

 • prie lango rėmo;

 • nišoje;

 • ant nišos;

 • ant sienos.

 • integruojamos ant lango rėmo.

Svoris 2,11 – 6,00 kg/m2


Iki 5 dienų pagaminimo garantija!

Užsisakyk dar šią savaitę ir džiaukis naujais roletais per 5 darbo dienas!

2 fasado roletai -23%
Aukštis: 4000 Plotis: 3000 Mechanizmas: Su troseliais. Somfy v..
Kaina nuo: 1,529.00€ 1,170.07€
text_tax 1,170.07€
Nemokamas pristatymas
Fasado roletas -13%
Aukštis: 4000 Plotis: 3970 Mechanizmas: Su troseliais. Somfy v..
Kaina nuo: 802.00€ 699.00€
text_tax 699.00€
Nemokamas pristatymas
Fasado roletas ZIIP -10%
Aukštis: 2610mm Plotis: 2380mm Mechanizmas: Somfy variklis su ..
Kaina nuo: 700.00€ 629.00€
text_tax 629.00€
Nemokamas pristatymas
Fasado žaliuzės -23%
Žaliuzės yra naujos, be pažeidimų. Plotis: 3000mm Aukšis: 2000mm ..
Kaina nuo: 472.48€ 364.57€
text_tax 364.57€
Nemokamas pristatymas
Fasado žaliuzės (3095x2220) -19%
Plotis: 3095 mm Aukštis: 2220 mm Juosta: "C" for..
Kaina nuo: 538.00€ 436.00€
text_tax 436.00€
Nemokamas pristatymas
Markizė LUX -23%
Gylis: 3500mm Plotis: 5200mm Mechanizmas: Rankinis valdymas ..
Kaina nuo: 1,280.00€ 989.00€
text_tax 989.00€
Nemokamas pristatymas
Markizė "Dextera VIP" -33%
Variklis: SOMFY NHK (su avarinio atidarymo funkcija). Bangelė: B tipo, 18cm. Gylis: 250..
Kaina nuo: 1,675.00€ 1,117.00€
text_tax 1,117.00€
Nemokamas pristatymas
Markizė Lux -11%
Gylis: 1500 mm Plotis: 2600 mm Mechanizmas: Valdymas rankiniu ..
Kaina nuo: 617.00€ 550.00€
text_tax 550.00€
Nemokamas pristatymas
Velux tamsinanti markizė stoglangiui -17%
Gylis: 3500mm Plotis: 5200mm Mechanizmas: Rankinis valdymas ..
Kaina nuo: 58.00€ 48.00€
text_tax 48.00€
Nemokamas pristatymas
Buitiniai garažo vartai New
Raudonos spalvos buitiniai garažo vartai Plotis: 2500 mm Aukši..
Kaina nuo: 470.00€
text_tax 470.00€
Nemokamas pristatymas
Langas (1050x1280) -54%
Polanginis frezavimas. Rankena sendinta bronza. Klijuojamos juostelės ant stiklo iš lauko 25mm...
Kaina nuo: 324.00€ 150.00€
text_tax 150.00€
Nemokamas pristatymas
Langas (1220x1160) -36%
Su vertikalia orlaide. Plotis: 1460 mm Aukšis: 1340 mm ..
Kaina nuo: 312.00€ 200.00€
text_tax 200.00€
Nemokamas pristatymas
Langas (1420x1510) -34%
Yra polanginis profilis. Plotis: 1420 mmAukšis: 1510 mmSpalva: B..
Kaina nuo: 99.00€ 65.00€
text_tax 65.00€
Nemokamas pristatymas

DAUGIAU PRODUKTŲ

 

MEISTRO PATARIMAI

 
Plačiau apie apsaugines žaliuzes

Plačiau apie apsaugines žaliuzes

dextera 2017/02/08 0
Jūsų būstas, biuras ar parduotuvė – tai atskiras Jūsų pasaulis, kurį būtina tausoti ir saugoti. Itin efektyviai šią funkciją atlieka apsauginės žaliuz...
Daugiau
„Pergola“ pavėsinių informacija

„Pergola“ pavėsinių informacija

mantas 2017/01/16 0
Pergolėmis vadinamos patobulintos ir patvaresnės pavėsinės, kurių kilmė siejama dar su senovės Romos laikais. Pergolės ne tik atlieka pavėsinių funkci...
Daugiau
Kaip išsirinkti tinklelius?

Kaip išsirinkti tinklelius?

mantas 2017/01/17 0
Iš praktikos žinome, jog pirkėjams gausioje tinklelių pasiūloje kartais būna sunku išsirinkti sprendimą, kuris tiks unikaliai jo namų situacijai. Todė...
Daugiau