IŠBANDYKITE!

1 Pasirinkite tipą

Medinės žaliuzės
Tekstilinės žaliuzės
Aliumininės žaliuzės
Fasadinės lamelės
Vertikalios žaliuzės
Plisuotos žaliuzės
Fasado žaliuzės
Apsauginės žaliuzės
Apsauginės žaliuzės tipą:

2 Parašykite išmatavimus3 Pasirinkite audinį

KAINA

0.00

m2

trukstamas tekstas

trukstamas tekstas

Jaukiems namų pasauliams


Klasikinės venecijietiškos medinės žaliuzės jaukumu užpildys kiekvieną klasikinį interjerą. Tai tikra pietietiška klasika, kuri kasmet populiarėja ir tarp kūrybingų „Dextera“ klientų. Jaukiam Jūsų namų pasauliui „Dextera“ siūlo iš liepos pagamintas, visiškai natūralias medines žaliuzes.


Galimi įvairūs spalviniai sprendimai. Klientams taip pat suteikiama galimybė pasirinkti iš dviejų medinių juostų tipų. Mediena gali būti lygaus paviršiaus arba su kirvarpų išgraužtų urvelių imitacija. Žaliuzių gamybos metu mediena padengiama trimis sluoksniais: pagrindu dažams, dažais ir laku. Šis trigubas sluoksnis užtikrina medienos „imunitetą” ultravioletiniams spinduliams.


Ar žinojote? Visi „Dextera“ medinių žaliuzių gamyboje naudojami komponentai yra importuojami iš Nyderlandų.

Detalės, kuriančios visumą


Šias žaliuzes galima fiksuoti pageidaujamame aukštyje. Jomis patogu valdyti šviesos srautus. Jos atsparos saulės spindulių poveikiui. Be to, medines žaliuzes labai paprasta valyti – pakanka perbraukti juosteles drėgna šluoste.


Žaliuzės gaminamos iš dviejų skirtingo pločio medinių juostelių: 25 mm ir 50 mm. 


Galimi 25 mm žaliuzių išmatavimai: 

min. plotis – 300 mm; 
max. plotis – 2400 mm; 
max. aukštis - 2600. 


Galimi 50 mm medinių žaliuzių išmatavimai: 

min. plotis – 300 mm;
max. plotis – 2700 mm; 
max. aukštis - 2600. 

Valdymas: paprastai medinės žaliuzės yra valdomos rankiniu būdu: virvele ir lazdele arba virvelėmis. Esant poreikiui, integruojamas elektrino valdymo funkcionalumas.
Įspūdinga inovacija įspūdingam interjerui


Sukurti horizontalias tekstilines žaliuzes mus pastūmėjo reikliausių ir kūrybingiausių klientų „troškulys” netikėtoms interjero inovacijoms. Šis visiškai naujas „Dextera“ produktas „aprengs” Jūsų langus neeiliniu tekstilės drabužiu, kuris lyg magnetas trauks Jūsų svečių žvilgsnius.


Papildomos vertės Jūsų namams:

 • Tekstilinės žaliuzės yra labai lengvos;
 • Tekstilines žaliuzes lengva prižiūrėti ir valyti – užteks perbraukti drėgna šluoste;
 • Tekstilinės užuolaidos yra atsparios drėgmei, todėl „Dextera“ klientai jas dažnai pritaiko virtuvės ir vonios kambario erdvėms.


Ar žinojote? Siekiant patenkinti dažnai pasitaikančius klientų pageidavimus, į šį asortimentą yra įtraukti audiniai, kuriuos dizaineriai kūrė specialiai šviesiems skandinaviškiems interjerams.

Detalės, kuriančios visumą


Tekstilinės žaliuzės sudarytos iš 50 mm pločio juostelių. Audinio medžiagą, kuria bus aptrauktos šios juostelės, galėsite pasirinkti iš itin plataus raštų ir atspalvių asortimento. Tarp audinių rasite švelnius šiaurietiškus tonus, taip pat egzotiškus augalų raštus ir aibę kitų stilingų audinių.


Kopėtėlės komplektuojamos atsižvelgiant į apatinio bei viršutinio profilių spalvas. 


Atkreipkite dėmesį į galimus tekstilinių žaliuzių matmenis:

min. plotis – 300 mm; 

max. plotis – 2700 mm;

max. aukštis – 2600 mm. 


Valdymas: standartiniai modeliai parduodami su rankinio (virvelinio) valdymo funkcionalumu. Elektrinio valdymo funkcionalumas integruojamas esant specialiam pageidavimui.

Jūsų pasaulio klasika


Tai šviesos kontrolės sprendimas, kurį su nostalgija mename nuo seno, ir kuris iki šiol stebina savo funkcionalumu bei ilgaamžiškumu. Šiuolaikinės aliumininės žaliuzės leidžia efektyviai reguliuoti ne tik įeinančios šviesos kiekį, bet ir kryptį. Šviesą patogiai nukreipsite į patalpos centrą, lubas ar grindis. O spalvų pasirinkimo spektras leis priderinti žaliuzes prie bet kokio klasikinio ar modernaus interjero stiliaus.Aliumininės žaliuzės šiandien išgyvena antrąją populiarumo bangą. Tai galima paaiškinti tiek retro stiliaus mada, tiek šiuolaikinių aliumininių žaliuzių kokybe bei funkcijomis. „Dextera“ aliumininės žaliuzės pasižymi itin efektyviomis saulės atspindėjimo bei šilumos sulaikymo funkcijomis.


Reiklius ir praktiškus „Dextera“ klientus džiugina ir kitos šių žaliuzių savybės:


 • Aliumininės žaliuzės yra atsparios spindulių poveikiui, todėl neblunka.
 • Žaliuzes patogu montuoti įvairiais būdais: ant lango rėmo, sienos arba lubų.
 • Žaliuzės sulaiko ne tik nepageidaujamus saulės spindulius, bet ir neleidžia patalpai įkaisti.
 • Itin patogu valdyti žaliuzių juostų padėtį, tokiu būdu reguliuojant į patalpą patenkančios šviesos kampą ir kryptį.Ar žinojote? Aliumininės žaliuzės veiksmingai apsaugos Jūsų privatumą nuo mėginimų pasiklausyti Jūsų pokalbių. Žaliuzės apsunkina pasiklausymo įrangos veikimą, kuomet garsus mėginama „skaityti” nuo stiklo.

Detalės, kuriančios visumą


„Dextera“ aliumininių žaliuzių gamyboje naudojamos aliuminio juostos, nailono kopėtės bei virvelės. Dėl šios drėgmei atsparių gamybinių detalių kombinacijos žaliuzes galima naudoti ir drėgnose patalpose: vonios kambariuose bei virtuvėse.


Trys aliumininių žaliuzių modeliai:
 • ISO 16 mm ir 25 mm;
 • VENUS 16 mm ir 25 mm;
 • STANDART 25 mm.


ISO 16 mm ir 25 mm

Min. plotis – 250 mm. Max. plotis – 2000 mm. Max. aukštis – 2000 mm. Valdymas – grandinėle. Dėl įtempto valo ISO žaliuzių juostos ir apatinis profilis išlieka prigludę prie lango stiklo net ir tuomet, kai lango rėmas atverčiamas.


VENUS 16 mm ir 25 mm

Min. plotis – 250 mm. Max. plotis – 2000 mm. Max. aukštis – 2000 mm. Valdymas – virvele ir plastikine lazdele. Dėl įtempto valo VENUS žaliuzių juostos ir apatinis profilis išlieka prigludę prie lango stiklo net ir tuomet, kai lango rėmas atverčiamas.


STANDART 25 mm

Min. plotis – 300 mm. Max. plotis – 2000 mm. Max. aukštis – 2000 mm. Valdymas – virvele ir plastikine lazdele. Klientui pageidaujant, STANDART žaliuzės gali būti montuojamos su apatinio profilio fiksacija.


Valdymas: pagal poreikį galima pasirinkti valdymą rankiniu arba elektriniu būdu.

Išskirtinis patogumas


Biuruose ir namų kambariuose, kuriuose dažnai dirbama kompiuteriu, siūloma integruoti vertikalias žaliuzes su audiniais, padengtais aliuminiu, perlamutru arba specialaus poliesterio atspindžio plėvele. Tokiu būdu dar labiau sustiprinsite apsaugą nuo tiesioginių saulės spindulių.


Asortimente taip pat gausu SCREEN audinių, pasižyminčių skirtingais vaizdo pralaidumo laipsniais. SCREEN audiniai leidžia išlaikyti patalpą šviesią, tačiau neleidžia spinduliams patekti į vidų. Tokiu būdu eliminuojami įkyrūs atspindžiai kompiuterių ekranuose. Galite neblaškomi darbuotis ir tuo pačiu mėgautis vaizdu už lango!


Pagal poreikį taip pat galima rinktis drėgmei atsparius bei nedegius audinius.Ar žinojote? Sumanūs „Dextera” klientai vertikalias žaliuzes naudoja ne tik langų uždengimui, bet ir patalpų dalinimui į atskiras erdves.

Detalės, kuriančios visumąVertikalios žaliuzės skirstomas į skirtingus tipus. Populiariausi tipai yra standartinės vertikalios žaliuzės, virvelinės vertikalios žaliuzės ir Saulės bures.


1. Saulės burės


Saulės burės nėra panašios į jokias kitas žaliuzes. Saulės burių juostelės iš vienos pusės yra dekoruotos žaismingu bangelių raštu. Todėl bendra daugybės spalvingų juostelių kompozicija sukuria ypatingą efektą, primenantį banguojančią jūrą. O tam, kad bangų efektas būtų dar spalvingesnis, šioms ypatingoms žaliuzėms galima pritaikyti net kelis skirtingus atspalvius.

Min. plotis - 140 mm., max. plotis - 3500 mm., max aukštis - 3000 mm.


2. Standartinės vertikalios žaliuzės


Šios vertikalios žaliuzės puikiai tinka dideliems ir nestandartinių formų langams uždengti (pavyzdžiui, trapecijos, trikampio ar ovalo formos langams). Standartinių vertikalių žaliuzių plotis gali būti 89 mm, 127 mm arba 250 mm. Žaliuzės montuojamos ant nevarstomo lango rėmo, nišoje, ant nišos (prie sienos) arba prie lubų.

89 mm. pločio žaliuzės: min. plotis – 100 mm., max. plotis – 3500 mm., max. aukštis – 3000 mm.
127 mm. pločio žaliuzės: min. plotis – 140 mm., max. plotis – 3500 mm., max. aukštis – 3000 mm.
250 mm. pločio žaliuzės: min. plotis – 270 mm., max. plotis – 4500 mm., max. aukštis – 3000 mm.


3. Virvelinės vertikalios žaliuzės


Šių žaliuzių juostos pagamintos iš itin plonų juostelių. Derinant įvairių spalvų juostas, patalpoje sukuriamas netikėtas ir žaismingas vaizdų efektas. Min. plotis – 140 mm, max. plotis – 3500 mm, max. aukštis – 3000 mm.


Valdymas: galima rinktis tiek rankinį, tiek automatinį valdymą.

Kitas universalumo vardas


Plisuotos žaliuzės yra sparčiai populiarėjantis sprendimas šviesos kontrolei. Reiklių „Dextera“ klientų simpatijas šios modernios ir žaismingos žaliuzės išsikovojo dėl patogumo ir universalaus pritaikomumo. Šias armonikėlės principu veikiančias žaliuzes lengva pritaikyti nestandartiniams langams: apvaliems, trikampiams, arkos ar trapecijos formos langams, taip pat itin dideliems langams, stoglangiams, žiemos sodams, stogams iš stiklo, į vidų ar į išorę pasvirusiems langams. Parodykite langą, ir mes jį uždengsime!


Plisuotas „Dextera“ žaliuzes galėsite kūrybingai integruoti į bendrą savo interjero nuotaiką. Reikia pagalbos? Nemokamą konsultaciją Jums suteiks patyrę „Dextera“ dizaineriai.Plisuotoms žaliuzėms tinkamų audinių asortimente gausu stilingų sprendimų tiek moderniems, tiek klasikiniams interjerams.Ar žinojote? Plisuotas žaliuzes galima montuoti su dvigubu audiniu. Tokiu būdu turėsite universalų šviesos kontrolės sprendimą tiek dienai, tiek nakčiai. Kitaip tariant, plisuotos žaliuzės gali atstoti kartu ir dienines, ir naktines užuolaidas.


Detalės, kuriančios visumą


Plisuotos žaliuzės efektyviai saugo nuo saulės spindulių ir leidžia patogiai kontroliuoti į patalpą patenkančios šviesos srautus. Šias žaliuzes lengva ir patogu pritvirtinti. Svarbi šių žaliuzių ypatybė: jas galima užtraukti tiek vertikaliai (į viršų ir į apačią), tiek horizontaliai (į kairę ir į dešinę). 


Žaliuzių audiniai yra itin patvarūs, atsparūs drėgmei ir saulės šviesai. Net ir po ilgo naudojimo audiniai nekeičia savo struktūros, neišsitampo, išlieka standūs.


Plisuotas žaliuzes paprasta prižiūrėti. Jas galima valyti tiek sausu, tiek drėgnu būdu su kempinėle. Dulkes patogiai nusiurbsite ir su dulkių siurbliu.Plisuotų žaliuzių ribiniai matmenys: • min. plotis : 300 mm;
 • max. plotis: 1200 mm;
 • max. aukštis: 2100 mm.Valdymas: paprastai plisuotos žaliuzės valdomos rankiniu būdu (virvele). Esant poreikiui, gali būti įrengiamas ir automatinio valdymo funkcionalumas.


Skelbiam matą įkyriems spinduliams!


Gyvenate namuose, kurių didžiausias priešas - įkyrūs saulės spinduliai? Tuomet Jūsų geriausiu draugu taps fasado žaliuzės. Siekiant maksimalios apsaugos nuo saulės, langų dangos sprendimus dažnai verta taikyti ne namų viduje, o išorėje. Fasado žaliuzės taps solidžiomis Jūsų namo dekoracijomis, kurios apsaugos Jus nuo vasariškos kaitros ir sutramdys įkyrius spindulius.


Fasado žaliuzės patalpose palaiko malonią ir vėsią gaivą, todėl puikiai tinka biurams. Kartą investavę į fasado žaliuzes, biurų savininkai ir administratoriai ilgus metus džiaugsis ne tik aukštesniu darbuotojų našumu, bet ir sumažėjusiais patalpų  kondicionavimo kaštais. Pažymėtina ir tai, kad oras, cirkuliuojantis tarp fasado žaliuzių ir lango, neįkaista.Kaip ir vidinės aliumininės žaliuzės, fasado žaliuzės leidžia ne tik blokuoti šviesą, bet ir reguliuoti spindulių kryptį. Pakeitę žaliuzių juostų padėtį, saulės spindulius galite nukreipti į lubas, į grindis ar į patalpos centrą.Ar žinojote? Šiltuoju sezono metu fasado žaliuzės patalpoje gali palaikyti net devyniais laipsniais vėsesnę temperatūrą.

Detalės, kuriančios visumą


Fasado žaliuzių juostos yra pagamintos iš aliuminio. Žaliuzės pasižymi antikorozinėmis savybėmis, atsparumu ultravioletiniams spinduliams. Siekiant maksimizuoti apsaugą nuo atmosferos poveikių, žaliuzių profiliai gamybos metu padengiami specialiu polimeru.


C50


• Fasado žaliuzių dėžės pagamintos iš 1,2 mm. arba 2,0 mm. aliuminio storio skardos (galimi 4 dėžių tipai);
• C-formos juostelių plotis 49 mm;
• Paprastas valdymas, kuris leidžia lengvai reguliuoti šviesos intensyvumą;
• Žaliuzės pagamintos iš žaliavos, kuri atspari UV spinduliuotei;
• Galimybė apjungti žaliuzes į kelis modulius;
• Rankinis arba elektrinis valdymas;


Spalva: pagal RAL
Elektrinė pavara: taip


Išorėje montuojamų horizontalių fasado žaliuzių didžiausi išmatavimai:
• didžiausias plotis: 3,0 m;
• didžiausias aukštis: 3,0 m.


Viduje montuojamų horizontalių fasado žaliuzių didžiausi išmatavimai:
• didžiausias plotis: 2,5 m;
• didžiausias aukštis: 2,5 m.


C80


Kreipiančiosios pagamintos iš ekstrudinio aliuminio ir nerūdijančio plieno troseliai;
• Paprastas valdymas, kuris leidžia lengvai reguliuoti šviesos intensyvumą;
• Suvyniotos juostos apsaugomos nuo susidėvėjimo;
• Kaiščiai pagaminti iš cinko ir aliuminio lydinio;
• Žaliuzės pagamintos iš žaliavų, kurios yra atsparios UV spinduliuotei;
• Galimybė apjungti žaliuzes į kelis modulius;
• Rankinis arba elektros valdymas.


Spalva: pagal RAL.
Elektros pavara: Taip.
Didžiausias plotis: 4,5 m.
Didžiausias aukštis: 5,0 m.


Z90


Paprastas valdymas, kuris leidžia lengvai reguliuoti šviesos intensyvumą;
• Uždarytos žaliuzės pasižymi gera garso izoliacija;
• Kaiščiai iš cinko ir aliuminio lydinio;
• Žaliuzės pagamintos iš žaliavų, kurios yra atsparios UV spinduliuotei;
• Galimybė apjungti žaliuzes į kelis modulius;
• Rankinis arba elektrinis valdymas.


Spalva: pagal RAL
Elektrinė pavara: Taip
Didžiausias plotis: 4,5 m.
Didžiausias aukštis: 5,0 m.
Naudojamos išorėje, montavimui viduje nepritaikytos.


Valdymas: kadangi žaliuzės įrengtos pastato išorėje, joms valdyti reikalinga valdymo automatika. Galite rinktis elektros variklį su klavišiniu jungikliu, elektros variklį su nuotolinio valdymo pulteliu arba elektros variklį, integruotą į bendrą „protingo namo” sistemą. Nors funkciškai toks sprendimas įmanomas, nerekomenduojama montuoti rankinio fasado žaliuzių valdymo funkcionalumo. Tam reikėtų per sieną ar lango rėmą išgręžti ertmę rankenai. Dėl šios ertmės vasarą į patalpas galėtų patekti daugiau dulkių, o žiemą dėl temperatūrų skirtumo išaugtų kondensato padidėjimo tikimybė.

Šventa ramybė Jūsų pasauliui


Jūsų būstas, biuras ar parduotuvė – tai atskiras Jūsų pasaulis, kurį būtina tausoti ir saugoti. Itin efektyviai šią funkciją atlieka apsauginės žaliuzės.„Dextera“ šiuolaikinės apsauginių žaliuzių sistemos ne atsitiktinai yra vienas sėkmingiausių ir išskirtinių bendrovės gaminių. Mūsų žaliuzės sukurtos remiantis daugiamete bendrovės patirtimi ir laboratoriniais tyrimais. Bandymus atlikę KTU mokslininkai patvirtino šių žaliuzių atitikimą Europos Sąjungos standartams ir konstatavo šias bendrovės žaliuzių savybes:


 • „Dextera“ žaliuzės atitinka III vėjo atsparumo klasę;
 • „Dextera“ žaliuzės sutaupo iki 22 proc. šilumos šaltojo sezono metu;
 • „Dextera“ žaliuzės gali palaikyti iki 9 °C vėsesnę patalpos temperatūrą šiltuoju sezonu;


Žaliuzių gamyboje niekada nedarome kompromisų kokybei, nesvarbu, ar tai būtų standartinis sprendimas, ar individualizuota ant fasadų montuojama sistema nuo įsilaužimų. „Dextera“ žaliuzių profiliams naudojama dvigubo sluoksnio poliuretano danga su poliamido dalelėmis (PUR/MA) užtikrina ypatingą gaminio patvarumą.


Apsauga, kuri puošia


Išskirtinis mūsų apsauginių žaliuzių bruožas: funkcionalumo ir dizaino dermė. „Dextera“ lengvai įgyvendina individualius sprendimus, pavyzdžiui, pagaminant apsaugines žaliuzes su integruotu tinkleliu nuo vabzdžių. O Jūsų pasirinkimo galimybes smarkiai praplečia bene didžiausias šalyje apsauginių žaliuzių profilių ir spalvų asortimentas.


Apsauga, kuri taupo


„Dextera“ apsauginės žaliuzės ne tik saugos Jūsų langus nuo vagių, stipraus vėjo, lietaus, saulės spindulių ar triukšmo, tačiau ir padės padidinti bendrą pastato energetinį efektyvumą. Apskaičiuota, kad mūsų gaminiai bendrą lango šiluminę varžą padidina beveik perpus. Tai ypač aktualu mūsų regiono gamtos sąlygomis, kadangi apie 22% pastato šilumos čia prarandama būtent per langus. Bendras metinis „Dextera“ žaliuzių sukuriamas šilumos efektas yra lygus 35 kW*h šiluminės energijos kiekvienam lango kvadratiniam metrui. Kita vertus, vasaros sezono metu su mūsų žaliuzėmis vėlgi sutaupysite, nes nereikės taip rūpintis patalpų kondicionavimu.


Ar žinojote? Mūsų apsauginės žaliuzės tausoja ne tik šiluminę energiją, bet ir Jūsų interjero elementus, saugodama juos nuo tiesioginių saulės spindulių ir išblukimo. Be to, tai nepakeičiama priemonė, norint izoliuoti iš judrios gatvės sklindantį triukšmą.

Detalės, kuriančios visumą

Spalvų pasirinkimas

  Antracite                Auksinis ąžuolas             Balta                      Pilka                      Ruda                      Sidabrinė                   Smėlio


Komplektuojančiosios dalys


 • Šarvo profilis;
 • Dėžė, į kurią susisuka šarvas;
 • Vamzdis dėžėje, ant kurio susisuka šarvas;
 • Šonuose kreipiančiosios, kuriomis slenka šarvas;
 • Valdymo mechanizmas, naudojamas šarvui nuleisti arba pakelti.


Naudojami profiliai


 • 39 mm, 45 mm, 55 mm, profiliai, pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio lakštų, turintys dviejų sluoksnių PU/PA dažų dangas, pasižyminčias dideliu atsparumu dilimui ir atmosferos poveikiui. Profilio ertmės pripildytos poliuretano užpildu, kuri užtikrina gerą šilumos ir garso izoliaciją.
 • 44 mm aliumininis ekstrudinis - lietas profilis, kurį rekomenduojama naudoti patalpose, kur ypatingai aktualus saugumas. Profiliai pasižymi ypač geromis atsparumo savybėmis.Profilio paviršius dažomas  milteliniu būdu, kas suteikia atsparumą įbrėžimams ir atmosferos poveikiams.


Profiliai būna dviejų rūšių – ekstruduoti (tolygaus metalo) arba išlankstyti iš skardos bei užpildyti PU. Du skirtingi profiliai leidžia išskirti šias dvi apsauginių žaliuzių rūšis į:  šiltos žaliuzės (kai skardinis profilis PU užpildu) ir tvirtos žaliuzės (kai ekstruduotas profilis).


Apsauginių žaliuzių dėžių dydis parenkamas individualiai nuo žaliuzės matmenų, komplektacijos ir tipo  - 137 mm., 150 mm., 165 mm., 180 mm., 205 mm., 250 mm., 300 mm., 350 mm.

Kreipiančiosios užimamas plotis 53 mm., 60 mm., 65 mm., 75 mm.Valdymo mechanizmai:


 • Rankinė pavara - traukiant virvę, žaliuzės šarvas susukamas į dėžę;
 • Mechaninė pavara - sukant rankenėlę, žaliuzės šarvas susukamas į dėžę arba užfiksuojamas norimam aukštyje;
 • Spyruoklinis mechanizmas naudojamas žaliuzių šarvui pakelti ir nuleisti rankomis. Uždarius žaliuzę, šarvas užrakinamas raktu. Spyna integruojama apatiniame šarvo profilyje;
 • Elektrinė pavara skirta žaliuzėms automatiškai pakelti, naudojantis klavišinius, raktinius jungiklius, arba nuotolinį pultelį. Žaliuzes galima apjungti į grupes ir centralizuotai valdyti kelias arba keliasdešimt vienu metu.


Tvirtinimo būdai:


 • prie lango rėmo;
 • nišoje;
 • ant nišos;
 • ant sienos.
 • integruojamos ant lango rėmo.


Svoris 2,11 – 6,00 kg/m2.


Vertinga apsauga


Aliuminės apsauginės žaliuzės su aukšta priešįsilaužimine klase (RC3 pagal EN1627 standartą).


Sistema sukurta užtikrinti aukštą apsaugos lygį to reikalaujantiems objektams (bankai, papuošalų parduotuvės ir pan.).Gaminiui yra atlikti testai pagal šias saugumo charakteristikas: 


 • atsparumas statinėms apkrovoms;
 • atsparumas dinamiškoms apkrovoms;
 • atsparumas laužimui, naudojant tam skirtus įrankius (laužtuvas, kaltas, metalo pjūklas, kūjis). Detalės, kuriančios visumą Pagal šiuos testus nustatyti priešįsilaužiminių žaliuzių atsparumai jas veikiančioms jėgoms:


 • šarvo išspaudimas iš kreipiančiosios – 7kN, tai atitinka 700 kg masę;
 • šarvo pakėlimas – 7kN (≈700 kg);
 • šarvo išspaudimas iš kreipiančiųjų – 3,5kN, tai atitinka 350 kg masę;
 • įsilaužimas naudojant įrankius – ne mažiau 5 min laiko. Maksimalus angos plotis – 3 m; 
Maksimalus angos aukštis – 3 m;
Minimalus angos plotis – 0,875 m;
Dėžių dydžiai - 180, 205, 250;
Elektros varikliai – SOMFY (standartiniai arba NHK);
Montavimo tipas – ant nišos (A);
Galimos spalvos – 101 (balta), 102 (ruda), 103 (pilka), 104 (smėlio), 108 (sidabro).Vertinga apsauga


Apsauginės žaliuzės, turinčios priešgaisrinį EI 60 standartą.Šis standartas užtikrina, kad priešgaisrinės apsauginės žaliuzės 60 ar daugiau minučių sulaikytų ugnies plitimą gaisro atveju. Tai svarbu, kad būtų galimybė efektyviai evakuoti žmones ir išsaugoti turtą.Gaminys atitinka EN 13241 ir 16034 standartus. Detalės, kuriančios visumą Specialaus užpildo profiliai užtikrina maksimalų atsparumą liepsnai ir karščiui;
Karštai cinkuoto plieno kreipiančiosios;
Gaminys gali nusileisti žemyn net dingus elektros maitinimui;
Nusileidimo greitis: 10 – 15 cm/s.
Galimybė dažyti pagal RAL spalvas.
 


Kaina skaičiuojama individualiai pagal užklausą.


Iki 5 dienų pagaminimo garantija!

Užsisakyk dar šią savaitę ir džiaukis naujais roletais per 5 darbo dienas!

Iki 7 dienų pagaminimo garantija!

Užsisakyk dar šią savaitę ir džiaukis naujomis žaliuzėmis per 7 darbo dienas!

Iki 5 dienų pagaminimo garantija!

Užsisakyk dar šią savaitę ir džiaukis naujomis romanetėmis per 5 darbo dienas!

Iki 5 dienų pagaminimo garantija!

Užsisakyk dar šią savaitę ir džiaukis naujomis širmomis per 5 darbo dienas!

Iki 5 dienų pagaminimo garantija!

Užsisakyk dar šią savaitę ir džiaukis naujais tinkleliais per 5 darbo dienas!

Iki 25 dienų pagaminimo garantija!

Užsisakyk dar šią savaitę ir džiaukis naujomis markizėmis per 25 darbo dienas!

Iki 15 dienų pagaminimo garantija!

Užsisakyk dar šią savaitę ir džiaukis nauja pevėsine per 15 darbo dienas!

Iki 8 dienų pagaminimo garantija!

Užsisakyk dar šią savaitę ir džiaukis naujais langais per 8 darbo dienas!

Iki 8 dienų pagaminimo garantija!

Užsisakyk dar šią savaitę ir džiaukis naujomis durimis per 8 darbo dienas!

Iki 25 dienų pagaminimo garantija!

Užsisakyk dar šią savaitę ir džiaukis naujomis grotomis per 25 darbo dienas!

Iki 25 dienų pagaminimo garantija!

Užsisakyk dar šią savaitę ir džiaukis naujais garažo vartais per 25 darbo dienas!

Iki 25 dienų pagaminimo garantija!

Užsisakyk dar šią savaitę ir džiaukis naujais kelio užtvarais per 25 darbo dienas!

Markizė "Jamaica" -28%
Gylis: 2100mm Plotis: 4300mm Valdymas: Rankinis S..
Kaina nuo: 680.00€ 489.00€
text_tax 489.00€
Nemokamas pristatymas
Markizė Lux -28%
Gylis: 1500 mm Plotis: 2600 mm Mechanizmas: Valdymas rankiniu bū..
Kaina nuo: 699.00€ 500.00€
text_tax 500.00€
Nemokamas pristatymas
Markizės audinys (6000x3800) -30%
Pilkas markizės AUDINYS.Plotis: 6000 mmAukštis: 3800 mmSpalva: RAL 7035Spalva:..
Kaina nuo: 570.00€ 399.00€
text_tax 399.00€
Nemokamas pristatymas
Fasado roletas, sistema R103 (1310x1845) New
Aukštis:1845Plotis:1310Mechanizmas:Su troseliais. Somfy variklis su integruotais imtuvais. *Pul..
Kaina nuo: 377.00€
text_tax 377.00€
Nemokamas pristatymas
Fasado roletas, sistema R103 (1410x1845) New
Aukštis: 1845 Plotis: 1410 Mechanizmas: Su troseliais. Somfy var..
Kaina nuo: 377.00€
text_tax 377.00€
Nemokamas pristatymas
Fasado roletas, sistema R103 (2910x1845) New
Aukštis: 1845 Plotis: 2910 Mechanizmas: Su troseliais. Somfy varikli..
Kaina nuo: 502.00€
text_tax 502.00€
Nemokamas pristatymas
Fasado žaliuzės (3095x2220) -50%
Plotis: 3095 mm Aukštis: 2220 mm Juosta: "C" forma..
Kaina nuo: 420.00€ 210.00€
text_tax 210.00€
Nemokamas pristatymas
Medinės žaliuzės (1355x2040) New
Plotis: 1355 mm Aukštis: 2040 mm Juostos plotis:&n..
Kaina nuo: 113.33€
text_tax 113.33€
Nemokamas pristatymas
Medinės žaliuzės (1380x2040) New
Plotis: 1380 mm Aukštis: 2040 mm Juostos plotis:&n..
Kaina nuo: 115.42€
text_tax 115.42€
Nemokamas pristatymas
Plotis: 1640 mm Aukštis: 2490 mm Juostos plotis:&n..
Kaina nuo: 167.43€
text_tax 167.43€
Nemokamas pristatymas
Buitiniai garažo vartai (2420x2130) -20%
Šoninės spyruoklės. S sekcija.  Plotis: 2420 mm Aukšis: 2..
Kaina nuo: 597.00€ 480.00€
text_tax 480.00€
Nemokamas pristatymas
Raudonos spalvos buitiniai garažo vartai Plotis: 2500 mm Aukši..
Kaina nuo: 470.00€
text_tax 470.00€
Nemokamas pristatymas
Šoninės spyruoklės. S sekcija. Plotis: 2730 mmAukšis: 2210 mmSpalva: raudonaLangai:&n..
Kaina nuo: 346.00€
text_tax 346.00€
Nemokamas pristatymas
Buitiniai garažo vartai (2875x2200) New -24%
Šoninės spyruoklės. S sekcija.  Plotis: 2875 mm Aukšis: 2..
Kaina nuo: 720.00€ 550.00€
text_tax 550.00€
Nemokamas pristatymas
 

MEISTRO PATARIMAI

 
Apsauginių žaliuzių nauda Jums

Apsauginių žaliuzių nauda Jums

dextera 2017/02/08 0
Jūsų būstas, biuras ar parduotuvė – tai atskiras Jūsų pasaulis, kurį būtina tausoti ir saugoti. Itin efektyviai šią funkciją atlieka apsauginės žaliuz...
Daugiau
„Pergola“ pavėsinių informacija

„Pergola“ pavėsinių informacija

mantas 2017/01/16 0
Pergolėmis vadinamos patobulintos ir patvaresnės pavėsinės, kurių kilmė siejama dar su senovės Romos laikais. Pergolės ne tik atlieka pavėsinių funkci...
Daugiau
Kaip išsirinkti tinklelius?

Kaip išsirinkti tinklelius?

mantas 2017/01/17 0
Iš praktikos žinome, jog pirkėjams gausioje tinklelių pasiūloje kartais būna sunku išsirinkti sprendimą, kuris tiks unikaliai jo namų situacijai. Todė...
Daugiau