PAKEISKITE SIENOS SPALVĄ

Roletų tipas

Klasikiniai
Diena/Naktis
Fotoroletai
Stoglangio roletai
Fantasia
Fasado roletai


NUO

0.00

m2
Gamyba
Montavimas
Garantija
Platus pasirinkimas

Siūlome roletus:


 • Gyvenamųjų patalpų užtemdymui;
 • Saulės šilumos (spindulių) blokavimui;
 • Specialius roletus biurui (konferencijų kambariams, ekranų apsaugai nuo blizgėjimo);
 • Lengvai plaunamus roletus įstaigoms, vonios kambariui, virtuvei;
 • Originalius fotoroletus interjero pagyvinimui;
 • Daugybę spalvų tiesiog Jūsų namų jaukumui;


Galite rinktis iš:


  • Plačios audinių raštų, spalvų, atspalvių gamos;
  • Vokiškų, ispaniškų, suomiškų, olandiškų, turkiškų audinių įvairovės;
  • Mechanizmų spalvų įvairovės;
  • Roletų visų tipų langams, sienoms, luboms;
  • Varstomų langų atveju roleto audinys išlieka prigludęs prie stiklo;
  • Pasirinkus tam tikrą audinio rūšį roletas gali būti pritaikomas drėgnoms patalpoms;
  • Roletai gali būti valdomi ne tik iš viršaus į apačią, bet ir iš apačios į viršų;
  • Roletai gali būti pagražinti banguota apdaila apačioje.


  Roletų techniniai duomenys


  Roletai gali būti tvirtinami:


  • prie pat stiklo (lango rėmo);
  • nišoje;
  • ant sienos;
  • į lubas;
  • stogo langams.  Audinių asortimentas apima tokius audinius:


  • specialius techninius audinius saulės kontrolei;
  • patalpų užtemdymui, privatumui;
  • interjero sudedamųjų dalių papildymui;
  • vaikų kambariui;
  • drėgmei atsparius;
  • dvigubo audinio.
  • Galimi valdymo variantai – roletai valdomi grandinėle arba elektros varikliu.
  • Galimybė audinį užfiksuoti pageidaujamame aukštyje.
  • Maksimalūs roletų matmenys tiesiogiai priklauso nuo audinio techninių savybių.

  Stilingi žaidimai su šviesa


  Kartais nesinori rinktis. Kartais norisi gauti viską viename, neperkraunant erdvėsdieninėmis ir naktinėmis užuolaidomis. Šiam tikslui geriausiai tinka roletai „diena-naktis“, kurie yra sudaryti iš šviesesnių ir tamsesnių juostų. Atstodami dienines irvakarines užuolaidas, roletai „diena-naktis” įgalina pačius įvairiausius šviesosintensyvumo lygius. Tereikia vieno Jūsų rankos mosto, ir roleto raštas keičiasi kartutransformuodamas visą Jūsų namų erdvės ir šviesos dinamiką. Roletai „diena-naktis“taip pat pasižymi plačia spalvų, storių bei vaikiškų dizaino sprendimų įvairove. Kartukurkime pasaulį pagal Jus!


  Roletai „diena-naktis“ leidžia pasislėpti nuo saulės, tačiau patalpos visiškai neužtemdo.Tik Jūs žinote, kaip skirtingu dienos metu turi atrodyti Jūsų namai. Norimą vaizdąvisada išgausite atitinkamai reguliuodami „diena-naktis“ roletą. Šis sudarytas išspecialaus dvigubo audinio: du ZEBRA audinio sluoksniai leidžia kurti pritemdymoefektą, patalpą pilnai užtemdyti arba roletą pakelti ir pilnai įsileisti šviesą. Be šiųpagrindinių padėčių, „diena-naktis“ roletai įgalina ir gausybę tarpinių šviesos režimų.


  Ar žinojote: Stilių vertinantys „Dextera” klientai dažniausiai renkasi mūsų išskirtiniusTHAIWAN audinius su graduotu atspalvių perėjimu.

  Detalės, kuriančios visumą


  Tinka visų tipų durims, langams, nišoms. Roleto mechanizmas gali būti tvirtinamas prieplastikinio lango, į nišą, lubas arba sieną, ant nišos, lubų arba sienos. Galimi laisvaikabančio audinio variantai arba su kreipiančiosiomis, kurios išlaiko audinį prigludusįprie lango ir leidžia patogiai jį atidaryti. Funkcionalus mechanizmas leidžia užfiksuotiaudinį pageidaujamame aukštyje. Mechanizmo vamzdžių storis: nuo 19mm. iki 36 mm.Galimos įvairios mechanizmo spalvos: balta, ruda, pilka, antracitas, medžio imitacija.


  Valdymas: „diena-naktis“ roletas gali būti valdomas grandinėle iš viršaus į apačią,rankenėle iš apačios į viršų arba nuotoliniu būdu, integruojant įkraunamą arba saulėsbaterija maitinamą variklį..


  Audiniai: „Dextera” šiems daugiafunkciniams roletams yra paruošusi platų audiniųpasirinkimą. Siūlomi ne tik vienspalviai, bet ir raštuoti, vaikų kambariams pritaikytiaudiniai..

  Ant Jūsų lango – Jūsų pasaulio simboliai


  Asmenybės nepripažįsta standartų. Asmenybės ieško unikalių ir individualių interjerosprendimų. Būtent žmonėms ir įmonėms su charakteriu „Dextera“ gamina unikaliusfotoroletus.


  Fotoroletai – tai naujos kartos interjero elementas, neribojantis Jūsų norų ir fantazijos.Bet kokia Jūsų nuotrauka, jei tik yra tinkamos kokybės, gali būti perkelta ant audinio irtapti fantastišku fotoroletu! Įmonėms tai yra unikali reklamos galimybė, o namųinterjerą kuriančiomis asmenybėms – proga įamžinti širdžiai svarbius simbolius arpademonstruoti kūrybos gyslelę.


  Įsileiskite tiek šviesos, kiek norite, pavertę bet kurią savo fantaziją dailiu ir estetiškufotoroleto atvaizdu. Tegul ant Jūsų lango apsigyvena Jūsų pasaulio simboliai.


  Ar žinojote: nuotraukos ir vaizdai gali būti perkelti ant visų siūlomų „Dextera“ roletų sistemų.  Detalės, kuriančios visumą


  Fotoroletai tinka visų tipų langams ir gali būti naudojami įvairios – komercinės, gyvenamosios, miegamosios – paskirties erdvėse. „Dextera“ suteikia galimybę ant fotoroleto perkelti Jums reikšmingas realaus gyvenimo akimirkas arba išsirinkti tinkamą atvaizdą iš „Dextera“ kolekcijos. Kuo didesnė nuotraukos rezoliucija, tuo kokybiškesnė fotoroleto raiška. Minimali nuotraukos rezoliucija turėtų siekti 3000x2000 pikselių (px), 300dpi. Maksimalūs galimi fotoroleto išmatavimai siekia 1,55x2,10 m.


  Valdymas: Kad pasaulis suktųsi taip, kaip norite Jūs, o šviesa būtų valdoma patogiai, galite rinktis Jums tinkamiausią fotoroletų valdymo mechanizmą. Kaip ir kiti „Dextera“ roletai, fotoroletai pasižymi plačiomis rankinio ir elektrinio valdymo galimybėmis.


  Audiniai: fotoroletų drobės gaminamos iš aukščiausios kokybės „Decotex” audinio. Šis audinys leidžia estetiškai atvaizduoti smulkiausius Jūsų pasirinktos nuotraukos elementus, išryškinant plačią spalvų ir atspalvių įvairovę.


  Sveiki atvykę į gaivių palėpių klubą!


  Komfortas, estetika ir gaiva – tai formulė, kurią „Dextera“ siūlo Jūsų palėpėms. Pamirškite kaitrą ir įkyrius spindulius, patenkančius į Jūsų poilsio ir darbo erdves pro stoglangius. Tegul Jūsų palėpėje karaliauja gaiva.


  Roletai stoglangiams yra pritaikyti montavimui ant pasvirų langų. Roletų gamyboje naudojamas spyruoklinis mechanizmas ir specialios kreipiančiosios, leidžiančios užfiksuoti roletą bet kurioje padėtyje. Siekiant puikaus estetinio įspūdžio, Jūsų pasirinktas audinys yra paslepiamas stoglangio roleto kasetėje.


  Ar žinojote: „Dextera“ stoglangio roletą galima patogiai valdyti net ir tada, kai stoglangis įrengtas labai aukštai. Tam yra skirta papildoma rankena.


  Detalės, kuriančios visumą


  Roletai gali būti pritaikyti įvairių gamintojų ir įvairių tipų stoglangiams. Mechanizmams naudojamas 20 mm vamzdis, o sistemos komponentai gali būti pilkos arba gelsvos spalvos. Svarbus roletų stoglangiams privalumas – specialios kreipiančiosios, nepaliekančios tarpelių roleto šonuose. Tai reiškia, jog, esant poreikiui, užkirsite kelią net ir smulkiausiam šviesos prasiskverbimui.


  Valdymas: naudojant specialių apatinį profilį, roleto audinys nuleidžiamas ir pakeliamas, taip pat gali būti fiksuojamas bet kurioje padėtyje. Spyruoklinis mechanizmas palaiko audinį dailiai ir lygiai įtemptą. Įtempimą taip pat palaiko apatinis profilis ir kreipiančiosiose esančios audinio kniedės.


  Audiniai: xxx.

  ...ir vaizduotė išlaisvinta.


  Roletai Fantasia – rinkos inovacija, garantuojanti estetikos ir funkcionalumo sintezę. Šie roletai pasižymi lengvais, subtiliais trimačiais audiniais, todėl primena prabangias užuolaidas. Trijų audinių tarpusavio dermė kuria netikėtą 3D efektą. Tai meniškas ir įspūdingas sprendimas Jūsų erdvės interjerui.


  Šis madingas šviesos kontrolės sprendimas stebina savo funkcionalumu. Vos truktelėjus, audiniai pasvyra ir persidengia – roletas užsidaro, o traukiamas toliau pilnai pakyla į viršų. Šiuo roletu galite patogiai kontroliuoti šviesos intensyvumą ir valdyti šviesos srautus. Platus elegantiškų, aukščiausios kokybės audinių asortimentas garantuoja, kad atrasite funkcionalų ir estetišką sprendimą, geriausiai atitinkantį Jūsų namų erdvės nuotaiką.


  Ar žinojote: Kūrybingi „Dextera“ klientai roletus Fantasia dažnai naudoja vietoje dieninių užuolaidų.

   Detalės, kuriančios visumą


   Kad šviesos intensyvumo valdymas būtų patogus ir elegantiškas, Fantasia roletai veikia juostų persidengimo principu. Šie roletai pagaminti iš dvigubo audinio ir horizontalių audinio juostelių intarpų. Todėl, reguliuojant juostų kampą, galite patogiai ir žaismingai padidinti arba sumažinti į patalpą patenkančios šviesos kiekį.


   Valdymas: Fantasia roletai valdomi grandinėle. Kokybiškas ir ilgaamžis grandinėlės mechanizmas leidžia pagal Jūsų poreikius suvynioti arba išvynioti audinį, o kartu ir pakeisti vidinių audinio juostų kampą.


   Audiniai: Fantasia roletų gamybai naudojami specialios technologijos dvigubi audiniai. Šie audiniai leidžia patogiai reguliuoti šviesos intensyvumą patalpoje, yra įvairių spalvų ir reljefų. Todėl Fantasia gali tapti išskirtiniu Jūsų interjero akcentu, tikra Jūsų namų pasaulio puošmena, kuri prikaustys svečių žvilgsnius.

   Jūsų asmeninė eksterjero revoliucija


   Dažnai sukame galvas, ką namų viduje padaryti kitaip, kad namai taptų gražesni, šiltesni, geriau saugotų nuo įkyrių saulės spindulių. Tačiau dažnai šiuos uždavinius kur kas efektyviau išspręsime priimdami protingą sprendimą pastato išorei. „Dextera“ fasado roletai – tai tikrų tikriausia Jūsų eksterjero revoliucija, kuri papuoš Jūsų pastatą, pagerins patalpų klimato kokybę, leis reguliuoti šviesos efektyvumą ir efektyviai sutramdys spindulius.


   „Dextera“ fasado roletai yra naujos kartos sprendimas. Šių roletų audiniai efektyviai atspindi saulės spindulius. Reiklūs ir išradingi „Dextera“ klientai šį sprendimą vertina dėl patikimų ir ilgaamžių konstrukcijų, funkcionalumo ir užtikrintos privatumo apsaugos. Be to, vasarą fasado roletai leidžia sumažinti patalpų kondicionavimo išlaidas, o žiemą – taupyti šilumos energiją.


   Ar žinojote: šiltuoju sezono metu fasado roletai patalpoje gali palaikyti net devyniais laipsniais vėsesnę temperatūrą.

   Detalės, kuriančios visumą


   „Dextera“ gaminami fasado roletai pasižymi itin aukštais šviesos spindulių sulaikymo rodikliais: jie sulaiko nuo 81 iki 100 proc. saulės šviesos ir ultravioletinių spindulių. Be to, milteliniu būdu dažyta aliuminio konstrukcija yra tvirta ir atspari išorės poveikiui.


   Fasado roletai gali būti pritaikyti tiek horizontaliems, tiek vertikaliems paviršiams. „Dextera“ taip pat siūlo unikalią galimybę roleto mechanizmą integruoti į fasadą, t.y. paslėpti po apdaila.


   Audiniai: funkcionaliam ir estetiškam Jūsų namų pasauliui „Dextera“ siūlo platų išorės veiksniams atsparių fasado roleto audinių pasirinkimą. Šie audiniai pasižymi itin stipriu „imunitetu“ atmosferos poveikiui, efektyviai saugo nuo saulės spindulių, yra pralaidūs orui. Kokybiškus, ilgaamžius ir Jūsų skonį atitinkančius audinius pasirinkti padės profesionalūs „Dextera“ dizaineriai, teikiantys nemokamas konsultacijas.


   Daugelis svarbių fasado roletų charakteristikų priklauso nuo Jūsų pasirinktos fasado roletų sistemos.


   Siūlomos sistemos:


   ZIIIP 


   Šios sistemos kasetė yra pagaminta iš ekstrudinio aliuminio ir gali būti montuojama ant fasado, į nišą arba po apdaila. Konstrukcijos spalvą galite pasirinkti iš RAL spalvų paletės. Maksimalus konstrukcijos plotis – 3.5 m. Maksimalus konstrukcijos aukštis – 4 m. Unikali ZIIIP fasado roletų konstrukcija uždarant roletą veikia tarsi užtrauktukas. Šis sprendimas audinio šonuose leidžia palaikyti reikiamą įtampą.


   Valdymas: ZIIIP sistemos yra valdomos elektriniu būdu.


   R76 


   R76 roletų kasetės yra pagamintos iš ekstrudinio aliuminio, o kreipiančiosios – iš ekstrudinio aliuminio arba plieninio kabelio. Šią sistemą galima montuoti ant fasado/sienos ar į fasado nišą. Konstrukcijos ilgaamžiškumą ir funkcionalumą lemia plieninės kreipiančiosios. Galimos įvairios R76 konstrukcijos spalvos (renkantis iš RAL paletės). Maksimalus sistemos plotis - 2,6 m. Maksimalus aukštis - 2,6 m. Esant poreikiui, galima montuoti save palaikančią fasado roletų sistemą – tokiu atveju kasetės nereikia tvirtinti prie paviršiaus.


   Valdymas: priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo, R76 sistema gali būti valdoma tiek rankiniu, tiek elektriniu būdu.


   R90 


   Šių roletų kasetės yra pagamintos iš ekstrudinio aliuminio, o kreipiančiosios – iš ekstrudinio aliuminio arba plieninio kabelio. Sistema gali būti montuojama su specialiu anti-vėjo profiliu. Konstrukcijos spalvą galite pasirinkti iš RAL spalvų paletės. Maksimalus plotis – 3 m. Maksimalus aukštis – 4 m. Esant poreikiui, galima montuoti save palaikančią fasado roletų sistemą – tokiu atveju kasetės nereikia tvirtinti prie paviršiaus. Galimas montavimas ant fasado/sienos ar į fasado nišą.


   Valdymas: priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo, R90 sistema gali būti valdoma tiek rankiniu, tiek elektriniu būdu.   R103 


   Šioji fasado roletų sistema gali būti montuojama ant fasado/sienos arba į fasado nišą. Sistemos ypatumas – galimybė roletus montuoti grupėmis. Maksimalus sistemos plotis - 4,5 m. Maksimalus aukštis – 4 m. Priklausomai nuo Jūsų eksterjero išvaizdos, sistemos spalvą išsirinksite iš RAL spalvų paletės. Konstrukcija pagaminta iš ekstrudinio aliuminio, o kreipiančiosios – iš ekstrudinio aliuminio arba plieninio kabelio.


   Valdymas: priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo, R103 sistema gali būti valdoma tiek rankiniu, tiek elektriniu būdu.


   R125 


   Tai sistema su apvalia ekstrudinio aliuminio kasete ir 10 mm skersmens plieninio kabelio kreipiančiosiomis. Spalvą galima pasirinkti iš RAL spalvų paletės. Galimas montavimas vertikaliomis ir horizontaliomis roletų grupėmis (bendrai - iki 8,5 m aukščio). Maksimalus vieno roleto plotis – 3,5 m. Maksimalus aukštis – 4,25 m.


   Valdymas: R125 sistemos yra valdomos elektriniu būdu.


   XXL, XL, XS 


   Šie spendimai - tai nekasetinės fasado roletų sistemos, tinkamos naudojimui tiek pastato išorėje, tiek viduje. Šias sistemas galima tvirtinti prie sienos ir lubų. Roleto audinys kabo laisvai arba gali būti prilaikomas plieninio kabelio kreipiančiosiomis. Galima naudoti kaip save palaikančias sistemas – tokiu atveju kasetės nereikia tvirtinti prie paviršiaus. XXL sistemos maksimalus plotis - 4,5 m (3 m išorėje), maksimalus aukštis - 5 m (3 m išorėje). XL sistemos maksimalus plotis – 4 m (3 m išorėje), maksimalus aukštis – 4 m (3 m išorėje). XS sistema yra taikytina tik interjero sprendimams. Maksimalus sistemos plotis - 2,6 m. Maksimalus sistemos aukštis - 2,6 m. Spalvą visoms šioms sistemoms pasirinksite iš RAL spalvų paletės.


   Valdymas: priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo, šios sistemos gali būti valdomos tiek rankiniu, tiek elektriniu būdu.


   VERANDA 


   Ši sistema gali būti montuojama ant paviršių bet kokiu kampu, todėl puikiai tinka montavimui ant lubų, pasvirusių fasadų ir kitų nestandartinio kampo paviršių. Išilginė sistemos kasetės ašis gali būti montuojama horizontaliai. Konstrukcija yra pagaminta iš ekstrudinio aliuminio. Maksimalus konstrukcijos plotis - 4,5 m, maksimalus aukštis – 5 m. Svarbus šių sistemų ypatumas – audinys yra įtempiamas spyruoklėmis, todėl išskleidus audinį jis išlieka stabilus. VERANDA roletai gali būti montuojami grupėmis.


   Valdymas: ši sistema yra valdoma elektriniu būdu.

   Iki 5 dienų pagaminimo garantija!

   Užsisakyk dar šią savaitę ir džiaukis naujais roletais per 5 darbo dienas!

   2 fasado roletai -23%
   Aukštis: 4000 Plotis: 3000 Mechanizmas: Su troseliais. Somfy v..
   Kaina nuo: 1,529.00€ 1,170.07€
   text_tax 1,170.07€
   Nemokamas pristatymas
   Fasado roletas -13%
   Aukštis: 4000 Plotis: 3970 Mechanizmas: Su troseliais. Somfy v..
   Kaina nuo: 802.00€ 699.00€
   text_tax 699.00€
   Nemokamas pristatymas
   Fasado roletas ZIIP -10%
   Aukštis: 2610mm Plotis: 2380mm Mechanizmas: Somfy variklis su ..
   Kaina nuo: 700.00€ 629.00€
   text_tax 629.00€
   Nemokamas pristatymas
   Fasado žaliuzės -23%
   Žaliuzės yra naujos, be pažeidimų. Plotis: 3000mm Aukšis: 2000mm ..
   Kaina nuo: 472.48€ 364.57€
   text_tax 364.57€
   Nemokamas pristatymas
   Fasado žaliuzės (3095x2220) -19%
   Plotis: 3095 mm Aukštis: 2220 mm Juosta: "C" for..
   Kaina nuo: 538.00€ 436.00€
   text_tax 436.00€
   Nemokamas pristatymas
   Markizė LUX -23%
   Gylis: 3500mm Plotis: 5200mm Mechanizmas: Rankinis valdymas ..
   Kaina nuo: 1,280.00€ 989.00€
   text_tax 989.00€
   Nemokamas pristatymas
   Markizė "Dextera VIP" -33%
   Variklis: SOMFY NHK (su avarinio atidarymo funkcija). Bangelė: B tipo, 18cm. Gylis: 250..
   Kaina nuo: 1,675.00€ 1,117.00€
   text_tax 1,117.00€
   Nemokamas pristatymas
   Markizė Lux -11%
   Gylis: 1500 mm Plotis: 2600 mm Mechanizmas: Valdymas rankiniu ..
   Kaina nuo: 617.00€ 550.00€
   text_tax 550.00€
   Nemokamas pristatymas
   Velux tamsinanti markizė stoglangiui -17%
   Gylis: 3500mm Plotis: 5200mm Mechanizmas: Rankinis valdymas ..
   Kaina nuo: 58.00€ 48.00€
   text_tax 48.00€
   Nemokamas pristatymas
   Buitiniai garažo vartai New
   Raudonos spalvos buitiniai garažo vartai Plotis: 2500 mm Aukši..
   Kaina nuo: 470.00€
   text_tax 470.00€
   Nemokamas pristatymas
   Langas (1050x1280) -54%
   Polanginis frezavimas. Rankena sendinta bronza. Klijuojamos juostelės ant stiklo iš lauko 25mm...
   Kaina nuo: 324.00€ 150.00€
   text_tax 150.00€
   Nemokamas pristatymas
   Langas (1220x1160) -36%
   Su vertikalia orlaide. Plotis: 1460 mm Aukšis: 1340 mm ..
   Kaina nuo: 312.00€ 200.00€
   text_tax 200.00€
   Nemokamas pristatymas
   Langas (1420x1510) -34%
   Yra polanginis profilis. Plotis: 1420 mmAukšis: 1510 mmSpalva: B..
   Kaina nuo: 99.00€ 65.00€
   text_tax 65.00€
   Nemokamas pristatymas

   DAUGIAU PRODUKTŲ

    

   MEISTRO PATARIMAI

    
   Plačiau apie apsaugines žaliuzes

   Plačiau apie apsaugines žaliuzes

   dextera 2017/02/08 0
   Jūsų būstas, biuras ar parduotuvė – tai atskiras Jūsų pasaulis, kurį būtina tausoti ir saugoti. Itin efektyviai šią funkciją atlieka apsauginės žaliuz...
   Daugiau
   „Pergola“ pavėsinių informacija

   „Pergola“ pavėsinių informacija

   mantas 2017/01/16 0
   Pergolėmis vadinamos patobulintos ir patvaresnės pavėsinės, kurių kilmė siejama dar su senovės Romos laikais. Pergolės ne tik atlieka pavėsinių funkci...
   Daugiau
   Kaip išsirinkti tinklelius?

   Kaip išsirinkti tinklelius?

   mantas 2017/01/17 0
   Iš praktikos žinome, jog pirkėjams gausioje tinklelių pasiūloje kartais būna sunku išsirinkti sprendimą, kuris tiks unikaliai jo namų situacijai. Todė...
   Daugiau