Nauja plisuotų žaliuzių audinių kolekcija Jūsų langams jau visuose Dextera salonuose!

Posted by Marketingas 2018/07/12 0 Comment(s) Akcijos ir ypatingi pasiūlymai,

Įkvėpta neblėstančios elegancijos, sukurta patogiai valdyti ir atrasti harmoniją. NAUJA plisuotų žaliuzių kolekcija jau visuose DEXTERA salonuose! Naujoje kolekcijoje beveik 90 audinių – nuo šviesių vienspalvių atspalvių iki modernių raštuotų audinių.

 

Plisuotos žaliuzės - tai šiuolaikiškas bei nereikalaujantis didelių kaštų sprendimas Jūsų namams ar biurui. Šis vis labiau populiarėjantis langų uždengimas - tai armonikėlės principu suklostuotas audinys, uždengiantis visų tipų langus. Plisuotos žaliuzės valdomos itin lengvai, rankenėlės pagalba iš viršaus į apačią arba iš apačios į viršų. Modernios ir universalios plisuotos žaliuzės padės užtikrinti optimalų šviesos srautą patalpoje ir suteiks privatumo. Naudojant šviesą atspindinčius audinius, galima sumažinti oro kondicionavimo kaštus.

 

DEXTERA nuolat atnaujina asortimentą naujais audiniais. Kviečiame peržiūrėti naujuosius plizuotų žaliuzių audinius, kurie tiks Jūsų pamėgtų erdvių langams puošti, papildyti interjerą naujomis detalėmis. Plačiausią audinių asortimentą rasite DEXTERA salonuose visoje Lietuvoje, taip pat galite rinktis audinius išsikvietę mūsų specialistą matavimui tiesiai į namus!

 

 

Plačiausią gaminių su nuolaida asortimentą rasite atvykę į DEXTERA salonus Lietuvoje. 
 
NEMOKAMAS meistro iškvietimas į namus matavimui – skambinkite 8 800 00013.
Meistras atvyks su gaminių pavyzdžiais, profesionaliai pamatuos ir patars, kuriuos gaminius išsirinkti.
Kviečiame atvykti į artimiausią DEXTERA saloną! Adresus rasite čia: http://dextera.lt/kontaktai
Norėtumėte NEMOKAMOS dizainerio konsultacijos?  Daugiau informacijos čia: http://dextera.lt/dizainerio-konsultacija

Susisiekite su mumis! Gaukite profesionalų kainos ivertinimą ir meistro konsultaciją!Pateikdami savo asmens duomenis sutinkate su UAB „Dextera “ privatumo politika.

Akcijos ir ypatingi pasiūlymai

FANTASIA roletams -33% nuolaida!

FANTASIA roletams -33% nuolaida!

Marketingas 2018/04/11 0
DEXTERA salonuose visiems FANTASIA roletams -33% nuolaida! Apie FANTASIA roletus: Tai elegantiškas 3D efektą sukuriantis sprendimas Jūsų erdvės interj...
Daugiau