Dovana – markizė EASY

Posted by Marketingas 2018/04/11 0 Comment(s) Akcijos ir ypatingi pasiūlymai,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pirmi 100 DEXTERA pirkėjų, įsigijusių vidaus ar lauko gaminių daugiau kaip už 150 ir pasakę kodą

„NORIU MARKIZĖS“, gauna DOVANA - markizę EASY.

 

 

Akcijos “Dovana - markizė EAZY“ taisyklės

 

 1. Akcija vyksta UAB DEXTERA salonuose visoje Lietuvoje 2018-04-11 – 2018-05-15. Akcija pratęsta iki 2018-06-15.
 2. Akcija taikoma klientams, akcijos metu pasakiusiems kodą “NORIU MARKIZĖS” ir įsigijusiems akcijos sąlygas atitinkančių prekių už 150 € ar didesnę sumą.  
 3. Akcijos dovanų kiekis ribotas – 100 vnt. markizių EASY. Prizams pasibaigus anksčiau akcijos pabaigos, akcija nutraukiama. Tokiu atveju organizatorius apie pasibaigusius prizus paskelbia interneto svetainėje www.dextera.lt.
 4. Jei užsakyme suma už perkamas prekes didesnė kaip 300 €, galima rinktis dvi dovanas, jei suma didesnė kaip 450 € - tris dovanas. Maksimalus dovanų kiekis vienam užsakymui - 3 vnt.
 5. Už vieną dovaną mokamas simbolinis 1 ct. mokestis.
 6. Galima rinktis iš 6 spalvų ir 5 skirtingų matmenų markizių EASY:
 7. Skirtingų spalvų ir išmatavimų markizių kiekis ribotas. Konkrečią dovanos – markizės EASY - spalvą ir matmenis galima rinktis iš užsakymo pildymo dieną esamų likučių, kuriuos patikslina DEXTERA atstovas. Akcijos metu pasibaigus tam tikros spalvos ir/ar matmenų dovanoms, DEXTERA atstovas gali pasiūlyti kitos spalvos ir/ar matmenų markizę EASY.
 8. Pakuotė gali būti pažeista.
 9. Dovanos montavimo paslauga į dovaną neįskaičiuota. Laimėtojui pageidaujant montavimo paslaugos, ji užsakoma papildomai.
 10. Akcija taikoma perkant nenukainotas ir kitose akcijose nedalyvaujančias prekes. Akcija netaikoma paslaugoms, taip pat netaikoma perkant tik atskiras detales.  
 11. Dovanos į piniginius vienetus nekeičiamos. Jei dovanos, vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais, bus apmokestintos, mokesčius ir įmokas sumokės organizatorius UAB DEXTERA. Išlaidos, susijusios su dovanų atsiėmimu, neatlyginamos.
 12. Pastabas dėl dovanos kokybės laimėtojas turi pateikti dovanos gavimo metu, kitais atvejais pretenzijos nepriimamos. Akcijos dovanoms garantija netaikoma.
 13. Akcijoje dalyvaujantys asmenys įsipareigoja savo rizika tinkamai susipažinti su akcijos taisyklėmis bei sutinka laikytis jų, o taip pat organizatoriaus priimtų akcijos sprendimų. Organizatoriai pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas ir įsipareigoja iš anksto apie tai paskelbti interneto svetainėje www.dextera.lt.
 14. Informacija apie akciją skelbiama interneto svetainėje www.dextera.lt bei teikiama nemokamu telefonu 8 800 00013.

 

Apie markizę EASY:

 

Tai paprastos konstrukcijos ekonomiško modelio markizė, puikiai tinkanti balkonams ir langams jūsų namuose ir sodybose. Markizė apsaugos nuo tiesioginių saulės spindilių. Ji valdoma virvele, galimas tik rankinis valdymas (atlenkiamos alkūnės). Gaminys tvirtinamas į sieną. Markizės pakuotėje – tvirtinimo detalės, montavimo instrukcija.  Dovanos vertė 60 €.

 

Techninis aprašymas: Markizė EASY

Susisiekite su mumis! Gaukite profesionalų kainos ivertinimą ir meistro konsultaciją!Pateikdami savo asmens duomenis sutinkate su UAB „Dextera “ privatumo politika.

Akcijos ir ypatingi pasiūlymai

Nuolaidos iki -50%

Nuolaidos iki -50%

Marketingas 2018/04/10 0
DEXTERA salonuose nuolaidos iki -50%! ROLETAMS: Klasikiniams iki -59% RinktisDiena - naktis iki -50% RinktisStoglangių roletams -50% RinktisFantasia -...
Daugiau
FANTASIA roletams -33% nuolaida!

FANTASIA roletams -33% nuolaida!

Marketingas 2018/04/11 0
DEXTERA salonuose visiems FANTASIA roletams -33% nuolaida! Apie FANTASIA roletus: Tai elegantiškas 3D efektą sukuriantis sprendimas Jūsų erdvės interj...
Daugiau
Dovana – markizė EASY

Dovana – markizė EASY

Marketingas 2018/04/11 0
         Pirmi 100 DEXTERA pirkėjų, įsigijusių vidaus ar lauko gaminių daugiau kaip už 150 € ir pasakę kodą „NORIU MARKIZĖS“, gauna DOVANA - markizę E...
Daugiau